Jeżeli chcesz zrezygnować z dokonanego w naszym sklepie zakupu, masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.

Jeśli złożyłeś zamówienie i chciałbyś je anulować, a nie zostało ono jeszcze opłacone, prosimy poinformuj nas o tym telefonicznie, na numer +48 506415597  lub napisz maila: bizuteriawenus@gmail.com.

Będziemy mogli wówczas skorygować stan magazynu i nie będziemy wysyłać  Ci informacji z przypomnieniem o konieczności opłacenia zamówienia.

Jeśli Twoje zamówienie zostało już opłacone i chcesz je anulować, skontaktuj się z nami jak najszybciej, abyśmy mogli od razu dokonać zwrotu wpłaconych przez Ciebie pieniędzy i skorygować stan magazynu. Unikniemy wówczas ponoszenia niepotrzebnych dodatkowych kosztów przesyłki i odsyłania zamówienia.  Zwykle wysyłamy zamówienia w tym samym lub w następnym dniu roboczym.

Jeśli towar został wysłany, a Ty z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z dokonanego w naszym sklepie zakupu, najłatwiej zrobisz, ściągając i wypełniając poniższy  Formularz, który dla Ciebie przygotowaliśmy:

  Formularz możesz pobrać, klikając w obrazek.

Następnie spakuj zamówienie i odeślij do nas na adres:

Wenus- Biżuteria srebrna
Zygmuntowska 7,  35-030 Rzeszów

dołączając do niego wypełniony  Formularz-odstapienia-od-umowy.

Jeżeli zapomnisz dołączyć Formularza, możesz dosłać nam jego skan droga elektroniczna na adres: bizuteriawenus@gmail.com.

Pamiętaj, że zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny, odesłany wraz z nieoderwaną metką  w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku,  zwrot produktu może  zostać odrzucony. Jeśli Twój zwrot nie zostanie przyjęty  (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), poinformujemy Cię o tym na podany adres mailowy i odeślemy towar na adres zwrotny podany w formularzu odstąpienia od umowy.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie odpowiemy ; )